Jdi na obsah Jdi na menu
 


Let’s Dance 2 Street Dance - Step Up 2 the Streets

Originální název:
Step Up 2 the Streets
Motto:
Je jedno, odkud jsi. Hlavní je, co chceš.
Typ filmu:
Drama, Hudební, Romantický
Rok výroby:
2008
Režie:
Jon Chu
Hrají:
Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani, Will Kemp, Danielle Polanco, Channing Tatum, J-Boog, Cassie, Christopher Scott, Mari Koda, Janelle Cambridge, Luis Rosado, Harry Shum Jr., LaJon Dantzler, Telisha Shaw, Black Thomas, Kmel Howell, Jeff 'Rapid' Ogle, Donnie 'Crumbs' Counts, Ebone Johnson, Rynan 'Rainen' Paguio, James 'Cricket' Colter, Alison Faulk, Shorty Welch, Troy Kirby, Jeffrey 'Machine' McCann, Sonja Sohn, Amarr Merritt, Diasha Graf, Jimmie Jelani Manners
Fotogalerie (103 fotek):
Popis:

Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.

Choreografie Let’s Dance 2 Street Dance se opět ujal Jamal Sims (stejně jako v Let’s Dance, v českých kinech v létě 2006, pozn. SPI) a jako host se ve filmu objeví i hvězda Let’s Dance, Channing Tatum, jako bratr Andie.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lets dance

(verča, 13. 9. 2008 20:05)

si tu mohla dat online ke shlednutí helo