Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muzikál ze střední 2 - High School Musical 2

Originální název:
High School Musical 2
Typ filmu:
Komedie, Muzikál, Rodinný, Romantický
Rok výroby:
2007
Režie:
Hrají:
Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu, Monique Coleman, Bart Johnson, Alyson Reed, Chris Warren Jr., Ryne Sanborn, Olesya Rulin, Miley Cyrus, Leslie Wing, Mark L. Taylor, Robert Curtis Brown, Jessica Tuck, Kaycee Stroh, Tanya Chisholm, Kelli Baker, McCall Clark, Jaymz Tuaileva, Annette Wright, K. Danor Gerald, Charan Prabhakar, Dave Fox, David Nibley, Charles Hajek, Charles Klapow, Sarah K. Aezer, Danny Axley
Fotogalerie (112 fotek):
Popis:

Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu který vlastní rodiče Sharpay a Ryana. Jejich společnou vášní je muzika, a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže, kterou jim bude komplikovat hádka kvůli Sharpay. Gabrielle se nelíbí že Sharpay koketuje s Troyem a on se nechá ovládat. Gabriella se s Troyem na chvíli odloučí a Troy se pohádá se svým týmem Wildcats.

Troy řekne Sharpey co opravdu chce. Sharpay je uplně zaskočena protože toto nečekla. Tento rozhovor slyšela Kelsi a řekne to Chadovi a ryanovi který se stal jedn z týmu Wildcats. Troy bude za Tygrama a omluví sem jim a ryan mu domluví aby spíval se Sharpay v soutěži a Try to příme. Místo Sharpey bude zpívat Gabriella a zase se dají s Troyem dohromady. A vše skončila jak má. Troy je zase s Gabriellou a má zpátky i svůj tým Wildcats.

Taky good filmec!!=))

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pripominka

(petra, 16. 8. 2008 11:51)

hrat hlas vanesi bude henna montena .... nazvana milery kulus je jei muzikal 1,2,3,4:)

high school musical

(petra, 16. 8. 2008 11:48)

jo a je i taky 3 i4

muzikal ze střední

(verča, 19. 6. 2008 13:03)

uplně good film!!!A navic patři mezi oblíbené